Strona 139 z 143

Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

: 13 maja 2026, 12:41
autor: Maron11
Bardzo ladnie

Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

: 13 maja 2026, 17:44
autor: aera
Super! właśnie tak się to zaczyna. 3+2, później 4+2 i w końcu 5+2 :cool: :D

Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

: 13 maja 2026, 18:32
autor: irekdon
aera pisze: 13 maja 2026, 17:44 Super! właśnie tak się to zaczyna. 3+2, później 4+2 i w końcu 5+2 :cool: :D
Oby to prorocze słowa były 😉 amen

Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

: 13 maja 2026, 23:34
autor: Nicola
Pięknie :)

Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

: 14 maja 2026, 15:06
autor: nobbydrake
aera pisze: 13 maja 2026, 17:44 Super! właśnie tak się to zaczyna. 3+2, później 4+2 i w końcu 5+2 :cool: :D
Nawet jak ktoś trafi 5+0 w górę nie wiem czy będzie tak odważny i wstawi tutaj dowód :D

Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

: 14 maja 2026, 15:16
autor: aera
nobbydrake pisze: 14 maja 2026, 15:06
aera pisze: 13 maja 2026, 17:44 Super! właśnie tak się to zaczyna. 3+2, później 4+2 i w końcu 5+2 :cool: :D
Nawet jak ktoś trafi 5+0 w górę nie wiem czy będzie tak odważny i wstawi tutaj dowód :D
Ja bym nie wstawił jakiejś naprawdę grubej wygranej. Zresztą podejrzewam, że nikt normalny by tego nie zrobił. :lol:

Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

: 15 maja 2026, 0:04
autor: kalykagnes
tak jak pisalem - idz do urzedu z otwartym wifi lub w zasiegu, idz do klopa, odpal tails + tor, zdjecie/skan przerob na screen, wrzuc z nowego konta, laptopa wypierdol (jednorazowki mozna dostac za 100-150, ktore dzwigna tailsa) i tyle

lap oczywiscie bez dysku, wersja z pena (usb) ew. live boot (plyta) - te fizycznie jestes w stanie zmielic na pyl wiec pozostanie ew. lap, ktory danych nawet telemetrycznych nie ma prawa przechowywac

jak masz jeszcze wieksza paranoje to pocwiartuj wszelakie PCB z tej maszyny, zanies na skladowisko odpadow - oni wysylaja do chinczykow, zanim twoj screen wjedzie to wiekszosc elektroniki z maszyny bedzie przetopiona kilka tys. km dalej lub zmielona na pyl przez ciebie

zeby ciebie capnac na zasadzie "kto wygral i jakie sa jego dane" w tym scenariuszu musialbys miec kogos w TS, bo w urzedach jest zakaz kamer w kiblach to raz, dwa mozesz zostawic opoznienie, tj. pojdziesz, wrzucisz z lagiem, wyjdzie po 3 mcach, gdzie monitoring juz bedzie nadpisany - i to na zasadzie, ze ktos jakims cudem wskaze 1:1 ciebie z monitoringu sposrod powiedzmy kilku tysiecy ludzi przewijajacych sie np.: w ratuszu

jezeli nie byles w kregu zainteresowan kogos (np.: trzyliterowych sluzb) to znalezienie ciebie po 3 mcach na zapisie z monitoringu, ktorego juz nie ma (a odzysk danych to inna beczka), bo ktos poszedl do kibla na 15 minut to scenariusz rodem z filmow, ktore nie maja przewaznie nic wspolnego z rzeczywistoscia (poza np.: mr robot)

swoja droga ciekawe jest prawd. takiej identyfikacji w stosunku do wygranej (zapewne mniejsze) xD

Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

: 15 maja 2026, 9:24
autor: aera
kalykagnes, tak czy inaczej, najsłabszym ogniwem będzie zawsze żona gaduła, naczelnika urzędu skarbowego :lol:

Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

: 15 maja 2026, 15:22
autor: irekdon
Najpierw to musi ktoś realnie wygrać.
Trafił gość 196 baniek z okolic Piotrkowa i co? Nikt nic nie wie, nikt nie widział, pseudo pismaki podobno z nim rozmawiali.
Pie.....lenie o szopenie hahaha.
Tyle w temacie o tych co wygrali.

Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

: 15 maja 2026, 16:32
autor: aera
irekdon pisze: 15 maja 2026, 15:22 Najpierw to musi ktoś realnie wygrać.
Trafił gość 196 baniek z okolic Piotrkowa i co? Nikt nic nie wie, nikt nie widział, pseudo pismaki podobno z nim rozmawiali.
Pie.....lenie o szopenie hahaha.
Tyle w temacie o tych co wygrali.
Ten od tych 193 baniek, to jakiś prosty chłop ze wsi, sam się wypucował przed pismakami.. Trzeba by porozmawiać z jakimś sąsiadem, bo jeśli to prawda to cała okolica wie kto wygrał te miliony :lol: