Strona 65 z 66
Re: 4/6 TRAFIONE NA FORUM
: 15 kwie 2026, 21:53
autor: Swerse
Czwórka w plusie i wpadła 100ka. Własne liczby.
Ostatnio gram na podział na kupony cząstkowe - jak coś wpadnie powyżej to po podziale nievtrzeba odwiedzać oddziału ( nie mówię o wysokiej wygranej

)
Re: 4/6 TRAFIONE NA FORUM
: 16 kwie 2026, 15:10
autor: irekdon
Swerse pisze: 15 kwie 2026, 21:53
Czwórka w plusie i wpadła 100ka. Własne liczby.
Ostatnio gram na podział na kupony cząstkowe - jak coś wpadnie powyżej to po podziale nievtrzeba odwiedzać oddziału ( nie mówię o wysokiej wygranej

)
I fajnie, tu przynajmniej pewniak i wiadomo że 100 PLN, a w tym losowaniu za normalną 4 płacili 131 PLN Noooo kpina jest hahaha
Re: 4/6 TRAFIONE NA FORUM
: 17 kwie 2026, 20:37
autor: FretkA
Wczoraj, 4 w plusie
Re: 4/6 TRAFIONE NA FORUM
: 18 kwie 2026, 15:36
autor: Belzebabka
Super strzał, czwórka na jednym zakładzie to wygląda jak cud.

Tylko pogratulować.
Re: 4/6 TRAFIONE NA FORUM
: 17 maja 2026, 9:19
autor: irekdon
Re: 4/6 TRAFIONE NA FORUM
: 17 maja 2026, 9:43
autor: Maron11
Jeszcze trochę i trafisz w każdej grze główną wygraną

Re: 4/6 TRAFIONE NA FORUM
: 17 maja 2026, 11:16
autor: irekdon
Maron11 pisze: 17 maja 2026, 9:43
Jeszcze trochę i trafisz w każdej grze główną wygraną
Hahaha
Nie da rady, wyżej wała nie podskoczysz.
Musiał by sie ponownie system zawiesić jak przy ostatnich piątkach w mini lotto, w przeciwnym razie wszystko jest pod kontrolą TSa

Re: 4/6 TRAFIONE NA FORUM
: 17 maja 2026, 13:28
autor: Maron11
Więc trzeba liczyć,na błąd tsa
Re: 4/6 TRAFIONE NA FORUM
: 18 maja 2026, 0:37
autor: kalykagnes
Swerse pisze: 15 kwie 2026, 21:53
Czwórka w plusie i wpadła 100ka. Własne liczby.
Ostatnio gram na podział na kupony cząstkowe - jak coś wpadnie powyżej to po podziale nievtrzeba odwiedzać oddziału ( nie mówię o wysokiej wygranej

)
widze, ze ta sama data urodzenia xD
Re: 4/6 TRAFIONE NA FORUM
: 20 maja 2026, 8:57
autor: System
No tak ! Z czego tu się cieszyć ... trójkę trafić to cud a jak wejdzie czwórka to śmieszne niskie pieniądze za trafienie.
Odechciewa się grać nawet jak masz wszystko bez wychodzenia z domu! Nawet się zalogować i zagrać nie chce nawet jak jest kasa na koncie
