EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

Maron11
Świeżak
Posty: 28
Rejestracja: 03 kwie 2024, 5:54
Kontakt:
Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

Post autor: Maron11 »

Bardzo ladnie
aera
Cwaniak
Posty: 344
Rejestracja: 21 lis 2023, 20:40
Kontakt:
Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

Post autor: aera »

Super! właśnie tak się to zaczyna. 3+2, później 4+2 i w końcu 5+2 :cool: :D
Awatar użytkownika
irekdon
Maniak
Posty: 614
Rejestracja: 25 lis 2024, 19:13
Kontakt:
Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

Post autor: irekdon »

aera pisze: 13 maja 2026, 17:44 Super! właśnie tak się to zaczyna. 3+2, później 4+2 i w końcu 5+2 :cool: :D
Oby to prorocze słowa były 😉 amen
Nicola
Cyc
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2026, 23:38
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:
Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

Post autor: Nicola »

Pięknie :)
nobbydrake
Cyc
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2026, 19:00
Kontakt:
Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

Post autor: nobbydrake »

aera pisze: 13 maja 2026, 17:44 Super! właśnie tak się to zaczyna. 3+2, później 4+2 i w końcu 5+2 :cool: :D
Nawet jak ktoś trafi 5+0 w górę nie wiem czy będzie tak odważny i wstawi tutaj dowód :D
aera
Cwaniak
Posty: 344
Rejestracja: 21 lis 2023, 20:40
Kontakt:
Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

Post autor: aera »

nobbydrake pisze: 14 maja 2026, 15:06
aera pisze: 13 maja 2026, 17:44 Super! właśnie tak się to zaczyna. 3+2, później 4+2 i w końcu 5+2 :cool: :D
Nawet jak ktoś trafi 5+0 w górę nie wiem czy będzie tak odważny i wstawi tutaj dowód :D
Ja bym nie wstawił jakiejś naprawdę grubej wygranej. Zresztą podejrzewam, że nikt normalny by tego nie zrobił. :lol:
kalykagnes
Świeżak cebula
Posty: 82
Rejestracja: 01 mar 2026, 14:50
Kontakt:
Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

Post autor: kalykagnes »

tak jak pisalem - idz do urzedu z otwartym wifi lub w zasiegu, idz do klopa, odpal tails + tor, zdjecie/skan przerob na screen, wrzuc z nowego konta, laptopa wypierdol (jednorazowki mozna dostac za 100-150, ktore dzwigna tailsa) i tyle

lap oczywiscie bez dysku, wersja z pena (usb) ew. live boot (plyta) - te fizycznie jestes w stanie zmielic na pyl wiec pozostanie ew. lap, ktory danych nawet telemetrycznych nie ma prawa przechowywac

jak masz jeszcze wieksza paranoje to pocwiartuj wszelakie PCB z tej maszyny, zanies na skladowisko odpadow - oni wysylaja do chinczykow, zanim twoj screen wjedzie to wiekszosc elektroniki z maszyny bedzie przetopiona kilka tys. km dalej lub zmielona na pyl przez ciebie

zeby ciebie capnac na zasadzie "kto wygral i jakie sa jego dane" w tym scenariuszu musialbys miec kogos w TS, bo w urzedach jest zakaz kamer w kiblach to raz, dwa mozesz zostawic opoznienie, tj. pojdziesz, wrzucisz z lagiem, wyjdzie po 3 mcach, gdzie monitoring juz bedzie nadpisany - i to na zasadzie, ze ktos jakims cudem wskaze 1:1 ciebie z monitoringu sposrod powiedzmy kilku tysiecy ludzi przewijajacych sie np.: w ratuszu

jezeli nie byles w kregu zainteresowan kogos (np.: trzyliterowych sluzb) to znalezienie ciebie po 3 mcach na zapisie z monitoringu, ktorego juz nie ma (a odzysk danych to inna beczka), bo ktos poszedl do kibla na 15 minut to scenariusz rodem z filmow, ktore nie maja przewaznie nic wspolnego z rzeczywistoscia (poza np.: mr robot)

swoja droga ciekawe jest prawd. takiej identyfikacji w stosunku do wygranej (zapewne mniejsze) xD
aera
Cwaniak
Posty: 344
Rejestracja: 21 lis 2023, 20:40
Kontakt:
Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

Post autor: aera »

kalykagnes, tak czy inaczej, najsłabszym ogniwem będzie zawsze żona gaduła, naczelnika urzędu skarbowego :lol:
Awatar użytkownika
irekdon
Maniak
Posty: 614
Rejestracja: 25 lis 2024, 19:13
Kontakt:
Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

Post autor: irekdon »

Najpierw to musi ktoś realnie wygrać.
Trafił gość 196 baniek z okolic Piotrkowa i co? Nikt nic nie wie, nikt nie widział, pseudo pismaki podobno z nim rozmawiali.
Pie.....lenie o szopenie hahaha.
Tyle w temacie o tych co wygrali.
aera
Cwaniak
Posty: 344
Rejestracja: 21 lis 2023, 20:40
Kontakt:
Re: EUROJACKPOT - WYGRANE NA FORUM

Post autor: aera »

irekdon pisze: 15 maja 2026, 15:22 Najpierw to musi ktoś realnie wygrać.
Trafił gość 196 baniek z okolic Piotrkowa i co? Nikt nic nie wie, nikt nie widział, pseudo pismaki podobno z nim rozmawiali.
Pie.....lenie o szopenie hahaha.
Tyle w temacie o tych co wygrali.
Ten od tych 193 baniek, to jakiś prosty chłop ze wsi, sam się wypucował przed pismakami.. Trzeba by porozmawiać z jakimś sąsiadem, bo jeśli to prawda to cała okolica wie kto wygrał te miliony :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider] i 2 gości