Mój Pierwszy Milion [466]
- Cytryna zwyczajna
- Maniak
- Posty: 751
- Rejestracja: 06 sie 2018, 0:56
- Lokalizacja: Białystok
- Kontakt:
Re: Mój Pierwszy Milion [466]
Przejrzałeś już 15 postow, aby zobaczyć więcej . Zaloguj
- Nutaharion
- Moderator
- Posty: 4986
- Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
- Lokalizacja: Gliwice
- Kontakt:
Re: Mój Pierwszy Milion [466]
Kiedyś na FB ktoś się pytał czy główną nagrodę w Eurojackpot można wypłacić w gotówce odpisali komuś, że tak, ale z uwagi na problemy logistyczne okres realizacji może się znacznie wydłużyć.Cytryna zwyczajna pisze: ↑10 sty 2019, 17:02Ciekawe, czy Blank mógłby odebrać kasę osobiście tj. banknoty![]()
Ale oni często piszą różne rzeczy więc nie wiem czy można temu wierzyć

Pewnie tylko jakiś kierownik oddziału odpowiedziałby jak to jest w rzeczywistości
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)
-
- Janusz kombinator
- Posty: 123
- Rejestracja: 17 lis 2018, 15:48
- Kontakt:
Re: Mój Pierwszy Milion [466]
Amigo nie jestem pijany,natomiast wydaje mi sie ze ty slepy!Pytalem Blanka a nie ciebie wiec zostaw sobie te glupie komentarze dla siebie,cos ci sie widocznie pomieszalo pod sufitem,to forum lotto a nie forum pouczania innych!!! Nie jestesmy uczniakami zebys Nas pouczal,do kazdego cos masz,po tym jak sie osmieszyles kilka stron wczesniej piszac wypociny I kolejny raz pouczajac tym razem Blanka ktory wygral wlasnie banke zamilknalbym na zawsze bedac na twoim miejscu.
-
- Cwaniak
- Posty: 260
- Rejestracja: 07 paź 2018, 18:54
- Kontakt:
Re: Mój Pierwszy Milion [466]
Matys nikogo nie pouczam, każdy forumowicz może tu przecież odpisać. I na pewno się nie ośmieszyłem wcześniejszymi postami. Blank jest wyjątkiem i szczerze mu gratuluję. Ja natomiast opisałem szarą rzeczywistość, i fakty dotyczące 99,99% graczy. I niby dlaczego do każdego "coś bym miał mieć"?? Do nikogo nic nie mam, więc skończ z tymi zarzutami. A wypociny to może ty piszesz. Skończ z tymi atakami, ja nie mam zamiaru z nikim tu wojować.
-
- Cwaniak
- Posty: 316
- Rejestracja: 18 lip 2018, 17:47
- Lokalizacja: Dolny Śląsk
- Kontakt:
Re: Mój Pierwszy Milion [466]
Moje Gratulacje Blank. Należało Ci się.
-
- Cwaniak
- Posty: 211
- Rejestracja: 08 sie 2018, 14:48
- Kontakt:
Re: Mój Pierwszy Milion [466]
Wygrana robi wrażenie, bardzo fajnie to wygląda.
Forum nie dziala nawet rok czasu, a już wielu uzytkownikow wygralo ładną kasę
Forum nie dziala nawet rok czasu, a już wielu uzytkownikow wygralo ładną kasę

- boobs
- ***MISZCZ ML***
- Posty: 1242
- Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
- Kontakt:
Re: Mój Pierwszy Milion [466]
To jest 900 tysięcy złotych, a oni w tej kasie wypłacają szóstki warte po kilkanaście milionów, więc można powiedzieć, że z tym tematem mają do czynienia na co dzień. Pieniądze odbiera się w kasie. Dyrektora tam nikt nie widzi, dyrektor składa tylko swój podpis na zaświadczeniu o wygranejmatys pisze: ↑10 sty 2019, 16:45Blank ja jestem ciekawy jak to wyglada technicznie,jezeli mozesz to napisz.Czy babka z kasy zaprosila Cie do pokoju dyrektora?Szampan ciasteczka?(choc powinien byc kawior i truskawki;)Oddajesz zdrapke I przelew idzie eliksirem 15 min,czy oddales zdrapke I przelew za dwa dni?Bo ja bym raczej nie wyszedl z siedziby oddajac zdrapke a nie otrzymujac w zamian kasy.Roznie to bywa,niech dyrektorowi cos odwali I dziabnie wygrana I ucieknie na Seszele;)

Gotówkę można wziąć na pewno bo mnie kasjerka pytała czy przelew czy gotówka. Wybrałem przelew. Poinformowano mnie, że przelew powinien dojść do 2 dni. W razie gdyby po tym czasie nie doszedł to trzeba zadzwonić pod podany numer. Pewnie podobnie było u kolegi blanka.
- Tabaluga
- Lottożłop
- Posty: 1160
- Rejestracja: 21 lip 2018, 22:00
- Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
- Kontakt:
1 Inni to lubia
Re: Mój Pierwszy Milion [466]
Blank WIELKIE GRATULACJE 

- Krzysiek
- Moderator
- Posty: 2872
- Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
- Lokalizacja: Małopolska Południowa
- Kontakt:
Re: Mój Pierwszy Milion [466]
Ale o czym wy panowie mówicie? Po pierwsze można podjąć gotówkę ale jak znam życie to raz mały problem logistyczny a dwa to raczej odradzali by wynosić to na ulicę z wiadomych powodów. Trzy to takie kwoty do przelewu są zalecane do wykonania w banku. Jak mnie pamięć nie myli to np ekspresem elixirem się nie da a jest osobny system do takich przelewów tzw. Sorbnet. Jak się zleci np południa do 12 tej to kasę mamy w ten sam dzień u siebie. A po czwarte dajmy spokój bankowi bo to jego kasa. Jak będzie chciał to ujawni czysto techniczne szczegóły.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz 

- Rocker
- Lottożłop
- Posty: 1310
- Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
- Lokalizacja: Mazowsze
- Kontakt:
Re: Mój Pierwszy Milion [466]
Można powiedzieć ,że tłusta świnka się trafiła




Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości